Marmara Üniversitesi II. Cerrahi, Gastroenterohepatoloji ve Onkoloji Günleri

15.02.2017

Tarih:

03 Mar 2017 - 04 Mar 2017

Lokasyon:

S.B.Ü. Haydarpaşa Yerleşkesi Prof. Reşat Kaynar Konferans Salonu- İstanbul / Türkiye

Şehir:

İstanbul / Türkiye

Web Sitesi:

www.cerrahigastro2017.com

Marmara Üniversitesi II. Cerrahi, Gastroenterohepatoloji ve Onkoloji Günleri Karaciğer, Safra yolu, Pankreas Cerrahisinde Teknik İpuçları, Tanı ve Tedavide Gelişmeler Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi ve IASGO işbirliği ile’’ toplantısı S.B.Ü. Haydarpaşa Yerleşkesi Reşat Kaynar Konferans Salonu’nda 03 – 04 Mart 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Bu sempozyumda ağırlıklı olarak hepatopankreatobiliyer sistem ve içine alan sorunların multidisipliner bakış açısıyla tartışılmasını amaçladık. Çağımızın en önemli sağlık sorunu olan kanser hastalığı ile ilgili disiplinlerin ortak çabası ile oluşturulabilecek çözüm modellerini tartışacağımız bu toplantıda kongre ortamında bir araya gelme, bilimsel, sosyal ilişkilerimizi ve birlikte çalışma kültürümüzü geliştirme imkanı bulacağız. Bilimsel programımızda ilginizi çekeceğine inandığımız konular yerli ve yabancı konusunda uzman çok değerli konuşmacılarının katılacağı sempozyumumuzda tartışılacaktır.

Toplantımıza genel cerrahi, gastroenteroloji, onkoloji ve radyolojiden meslektaşlarımızın katılım ve katkılarını bekliyor sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Dr. Osman Cavit Özdoğan Dr. Fulden Yumuk
Kongre Başkanı Kongre Başkanı

Dr. Ender Dulundu
Kongre Başkanı

medikalakademi

Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir