2.İstanbul Hipofiz Sempozyumu ve Hipofiz Tedavisinde Endoskopi Kursu

15.02.2017

:

03 Mar 2017 - 04 Mar 2017

Lokasyon:

İstanbul Üniversitesi Hipofiz Hastalıkları ve Tümörleri Uygulama ve Araştırma Merkezi -Cem’i Demiroğlu Oditoryumu - Istanbul

Şehir:

Istanbul

Web Sitesi:

istanbulhipofiz2017.org
Sayın Meslektaşlarımız, Hızla değişen ve gelişmeler kaydeden bilgi dünyasında, deyeyimlerin paylaşılması ve farklı disiplinlerin birlikte çalışması bugün her zamankinden daha fazla değer kazanmaktadır

İstanbul Üniversitesi , Hipofiz Hastalıkları Tedavi ve Araştırma merkezi olarak 3 – 4 Mart 2017 tarihlerinde bu amaç çerçevesinde hipofiz sempozyumu ve hipofiz adenomlarının tedavisinde endoskopik endonasal kafa tabanı cerrahisi kursu düzenliyoruz.

Sizleri yeni tedavi yetileri kazanmak veya geliştirmek ayrıca deneyimlerinizi bizlerle paylaşmak üzere İstanbul’da aramızda görmeyi ümit ediyoruz.

Sempozyum ve Kurs Merkezi

Sempozyum yeri: İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Cem’i Demiroğlu Oditoryumu

Kurs Yeri: İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Anatomi Anabilim Dalı

Sempozyum ve Kurs Tarihi

3 – 4 Mart 2017 tarihinde düzenlenecektir.

Konaklama

2.İstanbul Hipofiz Sempozyumu ve Hipofiz Adenomlarının Tedavisinde Endoskopik Endonosal Kafa Tabanı Cerrahisi Kursu için konaklama

Wyndham Old City Otel‘de yapılacaktır. Konaklama tarihleri 3 Mart 2017 giriş, 4 Mart 2017 çıkış olmak üzere 1 gece şeklindedir.

Şehir dışı konaklamalı katılım kontenjanı dolmuştur.

 Kayıt

Sempozyuma kayıt yaptırmak isteyen katılımcılarımızın, web sayfamızdaki Kayıt – Konaklama formunu doldurmasıyla kayıtları geçerlilik kazanacaktır.

Formu doldurduktan sonra Serenas Turizm yetkilileri tarafından sisteme girdiğimiz e-mail adresine onayınız gönderilecektir.

* Hipofiz Adenomlarının Tedavisinde Endoskopik Endonasal Kafa Tabanı Cerrahisi Kurs katılımı 20 kişi ile sınırlıdır ve ücretsizdir.

Her istasyonda 5 katılımcı ve bir eğitmen bulunacaktır. Diğer katılımcılar toplantı salonundan canlı olarak kursu seyredebileceklerdir.

Kayıt ve Danışma Masası

Kayıt ve danışma masaları 3 Mart 2017, saat; 09:00 – 19:30, 4 Mart 2017, saat; 07:00 – 18:30 arasında açık olacaktır.

Sempozyum Dili

Sempozyum dili Türkçe’dir.

medikalakademi

Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir