2. Psikiyatri Zirvesi & 9. Ulusal Anksiyete Kongresi

15.02.2017

Tarih:

08 Mar 2017 - 12 Mar 2017

Lokasyon:

Cornelia Diamond Hotel - Belek - Antalya

Şehir:

Belek - Antalya

Web Sitesi:

www.psikiyatrizirvesi2017.org
Değerli Meslektaşlarımız, Bu yıl 2. Psikiyatri Zirvesi ve 9. Ulusal Anksiyete kongresi 08-12 Mart 2017 tarihinde Belek, Antalya’da düzenlenecektir. Bugünün ihtiyaçları yarının tedavileri teması ile psikiyatri gündeminde geleceğe bakışın farklı boyutları ile ele alınması hedeflenen bu kongrede klinik ve psikiyatrik uygulamalardaki güncel ve dinamik oturumların olacağı bir program yer alacaktır.

Kongre programı hem tedavinin bireyselleştirilmesi hem de sağlıklı tedavi seçeneklerini bulabilmek için gerekli oturumlar ve çalışma gruplarını içerecek şekilde düzenlenmiştir. Özellikle giderek gelişen teknoloji çağında olmamız psikiyatri gündemini de yakından ilgilendirmektedir. Psikiyatrik hastalıkların tanı ve tedavi basamaklarında yeni gelişmeler ve klinik uygulamadaki yerleri tartışılacak ve güncel bilgilerin ülkemizde klinik uygulamalara uygun şekilde yapılabilecekleri tanı ve tedavi modelleri oluşturmayı hedeflenmiştir. Kongre programı bu konuda bilim ışığında sağlıklı tedavi seçeneklerini bulabilmek için gerekli oturumlar ve çalışma grupları sağlayacaktır. Kişilerin oturumlara aktif katılımını sağlamak için düzenlemeler yapılacaktır. Ruh sağlığını hizmetini ulaştırmaktaki engelleri tanımak ve çözüm yollarını üretmek ana eğitim amaçlarından bir tanesidir
Toplantının katılımcıları toplantılar yolu ile psikiyatri ve nörobilimde yeni çalışmaları gözden geçirebilecekler ve bilgilerindeki boşlukları doldurabileceklerdir.
Çalışma gruplarında nörobiyolojik temelli konular, yönetsel işlevler, nöromodülasyon tedavileri gibi daha önce ele alınmamış konular ele alınacak psikofarmakoloji ve psikoterapi seçenekleri ile çalışma grupları da toplantıda doyurucu şekilde yer alacaktır.
2007 yılında kurulmuş bulunan Psikiyatri Bilimleri ve Araştırmaları Derneği ortaklığı ile kongre düzenlenecek olup verebileceğiniz desteklerle daha zengin bir organizasyon hedefliyor ve siz değerli meslektaşlarımızın kongremize katılımını bekliyoruz.

KONGRE MERKEZİ
Cornelia Diamond Hotel
İskele Mevkii Belek, Antalya
URL : www.corneliadiamond.com

TOPLANTI TARİHLERİ
Kongre toplantıları 8 Mart tarihinde öğleden sonra başlayacak olup 9 – 10 – 11 Mart tarihlerinde tam gün devam edecektir. 12 Mart tarihinde saat 12:30 itibari ile Kongre Bilimsel Programı sona erecektir. Kongre konaklamalarının 8 – 12 Mart 2017 tarihleri için 4 gece olarak yapılması tavsiye edilir.

KONGRE DİLİ
Kongre dili Türkçe’dir.

İZİNLER
Kongre katılımı içim kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

ÖNEMLİ TARİHLER
Serbest Bildiri Gönderimi Başlangıç : 31 Ekim 2016
Serbest Bildiri Gönderimi Bitiş : 27 Ocak 2017
Erken Kayıt Konaklama Sona Erme : 27 Ocak 2017
Bildiri Sonuçlarının İlan Edilmesi : 3 Şubat 2017

SEKRETERYA HİZMETLERİ
Kongre merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracatlarınız cevaplandırılacaktır . Kongre öncesinde lütfen Serenas Turizm ile irtibat kurunuz.

İPTALLER
Kayıt ve konaklama ücretlerinde 18 Aralık 2016 tarihine kadar yapılan iptallerde iade kabul edilecek olup, geri ödeme yapılacaktır. 19 Aralık 2016 – 27 Ocak 2017 tarihleri arasında yapılan iptallerde %50 oranında geri ödeme yapılacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

medikalakademi


Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir