12.Girişimsel Radyoloji Yıllık Toplantısı

15.02.2017

Tarih:

09 Mar 2017 - 12 Mar 2017

Lokasyon:

Sueno Belek Kongre Merkezi, Antalya - Belek / Antalya

Şehir:

Belek / Antalya

Web Sitesi:

www.girisimselradyoloji2017.org

Değerli Meslektaşlarım, 9-12 Mart 2017 tarihleri arasında, Sueno Kongre Merkezi’nde (Belek, Antalya) gerçekleşecek olan 12. Girişimsel Radyoloji Yıllık Toplantısı’na Türk Girişimsel Radyoloji Derneği adına sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayım.

Geçen yıl yapılan 11. Girişimsel Radyoloji Yıllık Toplantısı bilimsel ve sosyal açıdan çok başarılı idi. Bu nedenle emeği geçen Toplantı Düzenleme ve Bilimsel Kurulu üyelerine, başta Prof. Dr. Yiğit Göktay olmak üzere, teşekkürü borç bilirim.

12. Girişimsel Radyoloji Yıllık Toplantısı Bilimsel Kurul Başkanı olarak Prof. Dr. Hasan Dinç seçilmiştir. Bilimsel kurulumuz, yüksek düzeyli ve merak uyandıracak bir bilimsel program hazırlamaktadır. Toplantımızda girişimsel radyolojideki bilimsel son gelişmelerin ve güncel uygulamaların sunulması ve karşılaştığımız sorunlara çözümler üretilmesi hedeflenmektedir. Bunlar alanlarında uzman olan değerli ulusal ve uluslararası bilim insanlarının katılımıyla tartışılacaktır. Bu doğrultuda konferanslar, atölye çalışmaları, paneller ve çalıştaylar programda yer alacaktır.

Toplantıya girişimsel radyolojiye gönül vermiş arkadaşların yanında konuya ilgi duyan asistan hekimlerimizin de katılımlarını bekliyoruz.

Yıllık toplantıların diğer bir önemi de meslektaşlarımızla sektör temsilcilerinin buluşmasını sağlayarak yoğun bilgi alışverişine olanak tanımasıdır.

Siz değerli meslektaşlarımızı, özenle hazırlanmış yoğun bir bilimsel program olacağı 12. Girişimsel Radyoloji Yıllık Toplantısı’na bekliyoruz.

9-12 Mart 2017 tarihinde Belek-Antalya’da buluşmak üzere saygılar sunarız.

KONGRE TARİHİ VE YERİ

Türk Girişimsel Radyoloji Derneği 2017 Yıllık Toplantısı 9-12 Mart 2017 tarihleri Sueno Kongre Merkezi, Belek-Antalya’da gerçekleştirilecektir.

TOPLANTI DİLİ

Toplantı dili Türkçe olup, oturumlarda ingilizce simultane çeviri yapılacaktır.

KAYIT VE DANIŞMA MASASI

Kayıt ve danışma masaları 9-12 Mart 2017 tarihleri arasında, 08:00-22:00 saatleri arasında açık olacaktır.

YAKA KARTI

Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında ve poster alanlarında yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

KREDİLENDİRME

Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) tarafından kredilendirilecektir.

SERGİ ALANI

Toplantı boyunca katılımcı firmalar ürünlerini toplantı merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı toplantı boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

DAVET MEKTUBU

Kongre kaydını tamamlamış olan katılımcılara, kurumlara verilmek üzere talep edilecekleri kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

KATILIM SERTIFIKASI

Toplantıya kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası 11 Mart 2017 tarihinde verilecektir.

TRANSFER

Konaklamasını Serenas Turizm’den alan tüm katılımcıların havaalanı ve kongre otelleri arasındaki transferleri 9-12 Mart 2017 tarihleri arasında ücretsiz yapılacaktır. Uçak değişikliklerinin yazılı olarak en geç 24 saat önceden bildirilmesi durumunda transfer değişikliği istekleri dikkate alınacaktır. Bu tarihler dışındaki transfer talepleri özel transfer statüsünde değerlendirilecektir. Özel transferler için lütfen SERENAS ile irtibata geçiniz.

medikalakademi


Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir