11. Ulusal Radyoloji Teknisyenleri Kongresi-RADTEK2017

15.02.2017

Tarih:

09 Mar 2017 - 12 Mar 2017

Lokasyon:

Spice Resort Otel - Belek, Antalya

Şehir:

Belek, Antalya

Web Sitesi:

www.radtek2017.org
Radyoloji bilimi ve radyoteknoloji hızlı bir şekilde gelişmekte ve değişmektedir. Derneğimizin üyesi olduğu European Federation Of Radiographer Societies (EFRS) işbirliği ile Türkiye’deki radyoloji teknisyeni/teknikeri meslektaşlarımızı ve sektör temsilcilerini bir araya getirerek bilgi paylaşımında bulunmak, radyolojik sistemler ve yeniliklerden haberdar etmek amacıyla, 9-12 Mart 2017 tarihlerinde 11. Ulusal Radyoloji Teknisyenleri Kongresi ve İleri Görüntüleme Kursu düzenlemekteyiz.

Tıbbi bilimler hızlı bir değişim yaşarken şüphesiz ki teşhis ve tedavide önemli bir yerde konumlandırılan tıbbi görüntüleme hizmetlerinde de bu değişim belirgin bir şekilde kendini göstermektedir. Her geçen gün yeni modaliteler ve yeni teknikler üretilmekte biz radyoloji camiasının hizmetine sunulmaktadır. Bu camianın en önemli bileşeni olan biz radyoloji teknisyenleri/teknikerleri bu modaliteleri ve teknikleri etkili ve verimli bir şekilde kullanarak hizmet vermeye çalışıyoruz.

Eğitimin sadece dört duvarla sınırlandırılmış sınıflarda veya anfilerde hatta salt okul ile sınırlı olmadığını mezuniyet sonrası eğitimlerin büyük bir öneme sahip olduğu tartışmasız gerçekliğini korumaktadır.

Türk Radyoloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Tamer KAYA hocamızın önderliğinde düzenleyeceğimiz RADTEK2017 Kongresi’nde alanında uzman ve camiamız tarafından bilinen saygın kişilerden oluşan eğitim kadromuz ile Radyasyon Güvenliği, Doz Yönetimi, MRG, CT ve Meme Radyolojisi konularında deneyimlerimizi paylaşacağız. Ayrıca sosyal etkinliklerle zenginleştirilmiş bu renkli organizasyonumuz ile unutamayacağımız anılarımız olacaktır.

RADTEK2017 Kongresinde görüşmek dileği ile….

Heybet ASLANOĞLU
TÜMRAD-DER Genel Başkanı
Kongre Başkanı

Kongre Merkezi

Spice Resort Otel & SPA 5*
İskele Mevkii, Belek / ANTALTA
Tel.: +90(242) 715 35 35
E-Posta: info@spice.com.tr
Web: www.spice.com.tr
Toplantı Tarihleri
Kongre toplantılarımız 9, 10, 11, 12 Mart 2017 tarihlerinde MARAKESH-2 Salonunda yapılacaktır. 9 Mart 2017 tarihindeki toplantımız 15:00-19.30 saatleri arasında diğer toplantılarımız her gün saat 09:00’da başlayıp 18:30 sona erecektir. Meme Radyolojisi Sempozyumu 10 Mart 2017 tarihinde MARAKESH-3 yapılacaktır.
Kongre Dili
Kongre Dili Türkçe’dir.

İzin

Talep edildiğinde katılımcılara, kurumlarına vermek üzere Kongre Sekreterliği’nden  veya dernekten davet mektubu gönderilecektir.

Kayıt ve Danışma Masaları
Kongremizin yapılacağı Spice Resort Otel’de 9 Mart 2017 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Kayıt ve Danışma masası 9-12 Mart 2017 tarihleri arasında 08:00-22:00 saatleri arasında açık kalacaktır.

Yaka Kartları
Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması zorunludur. Katılımcılar Yaka Kartı olmadan toplantı ve aktivitelere dahil olamazlar.

Poster-Bildiri Sunumu
Sunulmak üzere kabul edilen posterler 9-10-11-12 Mart 2017 tarihlerinde toplantı salonunda sergilenecektir. Katılımcılar poster veya bildiri hazırlayabilirler.
Poster ve Bildiri Son Gönderim Tarihi 15 Şubat 2017
Poster ve Bildiri özetlerinizi  radtek2017@gmail.com  adresine gönderiniz
Poster-Bildiri Hazırlama Kuralları  >>> Tıklayınız>>>

Sosyal ve Sportif  Etkinlikler
Derneğimiz tarafından Voleybol Turnuvası ve Bowling Turnuvası organize edilecektir. Turnuvanın 1. ve 2. Takım oyuncuları ödüllendirilecektir.

Programımızda sizlere özel yemek menüsü, canlı müzik ve süprizlerle dolu Gala Gecemiz bulunmaktadır.

Belgelendirme
Katılımcılara KONGRE KATILIM BELGESİ, MEME RADYOLOJİ SEMPOZYUMU KATILIM BELGESİ ve İLERİ MRG ve CT KURSU KATILIM BELGESİ verilecektir. Katılımcılar Katılım Belgelerini 12 Mart 2017 tarihinde 09:00 itibariyle Kayıt Masası’ndan alabilecektir.

UYARI !
Toplantılara düzenli bir şekilde katılmayanlara ve toplantı disiplinine uymayanlara KATILIM BELGESİ verilmeyecektir.


Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir