Geleneksel İç Hastalıkları Günleri & İnteraktif Güncelleştirme 2017

15.02.2017

Tarih:

16 Mar 2017 - 19 Mar 2017

Lokasyon:

NG Sapanca Hotel Sakarya- Sakarya, Türkiye

Şehir:

Sakarya, Türkiye

Web Sitesi:

ichastaliklarigunleri.org/
Değerli Meslektaşlarımız;
Bildiğiniz gibi, İstanbul Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı tarafından uzun yıllardır düzenlenen "Geleneksel İç Hastalıkları Günleri – İnteraktif Güncelleştirme” kongreleri geçen zaman içinde klasikleşmiş̧ ve bir okul niteliği kazanmıştır.

İç hastalıkları uzmanları ve asistanları tarafından sabırsızlıkla beklenen bir sonraki "Geleneksel İç Hastalıkları Günleri – İnteraktif Güncelleştirme” kongresi, 2017 yılında 16-19 Mart tarihleri arasında NG Sapanca Otel’de yapılacaktır. Diğer yıllardan farklı olarak, 2017 yılındaki kongresi süresi bir gün daha uzatılmıştır. İkinci bir yenilik olarak, yarım günlük bir "Endokrinoloji Kursu”, toplantı programına alınmıştır. Sizleri bir kez daha kongremize davet etmekten sevinç duyuyoruz.

Bilimsel programımız, iç hastalıkları pratiğinde en çok rastlanan sorunlara odaklanacak şekilde oluşturulmuştur. Hocalarımız "interaktif” ve "uzmanına danış̧” formatındaki kongrelerde deneyim ve bilgi birikimlerini katılımcılarla paylaşmaktadır. Bu yılki programımız "multidispliner katılımlı” oturumlarla zenginleştirilmiştir. Yaklaşık dört güne yayılan bir süre boyunca, hekimler oturum saatleri dışında da öğretim üyeleriyle bir araya gelebilecek ve bilgi alışverişinde bulunacaktır. Hiç şüphesiz, önceki yıllardaki geri dönüşlerden de anlaşıldığı üzere özellikle genç meslektaşlarımız bu kongrelerden büyük yarar sağlamaktadır.

Sizleri 16-19 Mart 2017 tarihlerinde NG Sapanca Otel’de aramızda görmeyi umuyor, değerli katkılarınızla da hedefe ulaşmış̧ bir kongreye ev sahipliği yapmayı diliyoruz.

Prof. Dr. Kerim Güler,  Prof. Dr. Şükrü Palanduz


Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir