10. Klinik Enteral Parenteral Nütrisyon Kongresi

08.03.2017

Tarih:             29 Mar 2017 - 02 Nis 2017

Lokasyon:      Titanic Deluxe Belek Otel - Belek/Antalya

Şehir:            Belek/Antalya

Web Sitesi:    www.kepan2017.org

 

Nütrisyon camiasının değerli üyeleri, "10. Klinik Enteral Parenteral Nütrisyon Kongresi” 29 Mart -2 Nisan 2017 tarihleri arasında Titanic Deluxe Belek Otel – Antalya’da gerçekleştirilecektir. Yıllar içerisinde KEPAN kongrelerinin ulaştığı yüksek bilimsel düzey ve sosyal kaynaşma ortamı hepimizin katıldığı bir gerçek. Bizler de klinik nütrisyonun doğru uygulanabilmesi için en önemli koşulun, ‘‘farklı disiplinlerin bir arada ve yüksek bir uyumla çalışması’’ olduğuna inananıyor, bu toplantıda da farklı disiplinlerdeki tüm arkadaşlarımızı bir arada görmek düşüncesinin heyecanını ve sorumluluğunu yaşıyoruz.

Bu düşüncelerle klinik nütrisyon ile ilgili birçok güncel konuyu ele almayı ve tartışmayı hedeflediğimiz kapsamlı bir kongre programı üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bilimsel programda Uluslararası ve Ulusal arenada saygın bir yere sahip olan çok sayıda bilim insanının konuşmaları ile birlikte, yuvarlak masa oturumları, karşıt görüşler ve uzlaşı toplantıları oluşturulmaya çalışılmaktadır. Kongremizde ulusal kapsamda çok merkezli çalışmalarımızın sonuçlarını da hep birlikte değerlendirme olanağımız olacak. Ayrıca LLL kurslarının yanı sıra farklı disiplinlere ait spesifik eğitim kurslarının da hazırlanıyor olmasını çok önemsiyoruz.
Diğer yandan bu kongrenin en önemli hedeflerinden birisi de klinik nütrisyon ile ilgilenen genç arkadaşları motive edebilmek ve çok daha interaktif dört gün geçirebilmek olacaktır. Bir kongrenin esas gücünü aktif katılımcıların oluşturduğunu biliyoruz. Bizlerle çalışmalarını paylaşan genç arkadaşlarımızı kayıt ve konaklama dahil bir çok farklı konuda desteklemeye çalışacağız.
Sizlerle birlikte günün tüm bilimsel yorgunluğunu akşamın keyifli sohbet ve organizasyonlarında hafifletebilmek düşüncesiyle, 29 Mart-2 Nisan 2017 tarihlerinde Antalya’da görüşmek üzere…

medikalakademi

Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir