10. Ulusal Artroplasti Kongresi, Antalya

08.03.2017

Tarih:             30 Mar 2017 - 02 Nis 2017

Lokasyon:      Gloria Kongre Merkezi - Antalya

Şehir:            Antalya

Web Sitesi:    www.artroplasti2017.org

Değerli Meslektaşlarım, Kalça Diz Artroplasti Derneği’nin 30 Mart-02 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya Gloria Kongre Merkezinde düzenleyeceği 10.Ulusal Artroplasti Kongresi ile ilgili ilk bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.

TOTBİD Eşgüdüm Kurulunun, ülkemizdeki toplantı trafiğinin yoğunluğu nedeniyle kabul edilen prensipleri gereği tüm alt branş derneklerinin ulusal toplantı takvimleri iki yılda bir düzenlenmek üzere karara bağlanmıştır. Kalça Diz Artroplasti Derneği olarak da bu aşamada önümüzdeki yıl yani 30 Mart-02 Nisan 2017 tarihinde düzenleyeceğimiz 10.Ulusal Artroplasti Kongresinden sonra ki 11.Ulusal Kongremiz 2019 yılında gerçekleştirilecektir.

2017 yılında düzenlenecek 10.Ulusal Kongremizde bir öncekin de olduğu gibi "iyi artroplasti cerrahı” olma yolunda ilerlemek isteyen ve de bu konuya emek veren herkesi bilimsel açıdan doyurucu aynı zamanda keyif alacağı bir bilimsel programı oluşturmaya çalışıyoruz.
Katılımcıların olabildiğince interaktif, samimi bir ortamda tecrübeli duayenlerle birlikte tartışmalarını, cerrahi tekniklerini geliştirebilecekleri püf noktaları öğrenebilecekleri ve de ilginç bir o kadar da komplike vakaların nasıl çözülebildiğini görmelerini istiyoruz.

Önümüzdeki günlerde bilimsel programını tüm detaylarıyla paylaşacağımız 10.Ulusal Artroplasti Kongresinde sizlerle buluşmak bizleri mutlu edecektir.

Genel Bilgiler

Kongre Tarihi
30 Mart -2 Nisan 2017Kongre Merkezi
Gloria Kongre Merkezi – Antalya

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’dir.

Kredilendirme
Kongre Türk Tabipleri Birliği Sürekli Tıp Eğitimi (STE) Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

Kayıt – Danışma
Kayıt ve danışma masaları Gloria Kongre Merkezi’nde 30 Mart 2017 tarihinden itibaren kongre boyunca 08:00- 20:00 saatleri arasında açık olacaktır.

Katılım Belgesi
Kongreye katılan tüm katılımcılara kongre sonunda "Katılım Belgesi” verilecektir.

Bildiriler
Kongreye poster ve sözel bildiriler kabul edilecektir. Bildiri göndermek için son başvuru tarihi 1 Mart 2017’tir.
Bildiriler www.artroplasti2017.org sitesinden on-line olarak gönderilecektir.

Sağlık Bakanlığı’nın 23.10.2003 tarihli yönetmeliğinin 11.maddesi ve buna bağlı tanıtım ilkelerine kurallarına göre, (AIFD) firmalar bilimsel kongrelerde bildiri, yayın, poster gibi bilimsel çalışma sunumunda bulunanlar ve toplantılara eğitim amaçlı katılanlar dışındaki kişilerin katılım konusunda finansal katkıda bulunamazlar. Sağlık Sektörünün yüksek standartları koruma konusunda göstereceğiniz duyarlılık ve destek için teşekkür ederiz.

 

medikalakademi

Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir