Türk Toraks Derneği 20. Yıllık Kongresi

08.03.2017

Tarih:             05 Nis 2017 - 09 Nis 2017

Lokasyon:      Sueno Deluxe Otel, - Antalya

Şehir:            Antalya

Web Sitesi:    kongre2017.toraks.org.tr

Değerli Meslektaşlarımız, Türk Toraks Derneği’nin 20. Yıllık Kongresi, 5-9 Nisan 2017’de Sueno Deluxe Otel, Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kongremizin; insana, bilime, emeğe, tüm sosyal bileşenleri ile sağlığa ve yaşadığımız çevreye verdiği değer ile  bugüne gelen, bir uzmanlık derneğinden öte, uluslararası alanda ufuk açan bir yapıya evirilmiş olan Derneğimizin kuruluşunun 25. yılına layık olması için çalışıyoruz.

Temel amacımızın ülkemizde akciğer sağlığını iyileştirmek olduğunun farkındalığıyla; bilginin işlenmesi, paylaşılması, bütüncül değerlendirilmesi ve sonuçta toplumsal yarara dönüştürülmesine hizmet edecek bir bilimsel program oluşturmayı hedefledik. İlgi alanımıza giren konularda koruyucu önlemlerden, tanı ve tedaviye kadar güncel bilgilerimizi gözden geçirmek; bu alanda yaptığımız çalışmaları, yenilikleri ve deneyimlerimizi birbirimizle paylaşmak; sahada karşılaştığımız problemleri dile getirmek ve çözüm önerileri oluşturmak;  tanışmak, özlem gidermek ve bir arada daha iyi bir gelecek planlamak için kongremizde buluşmayı arzu ediyoruz.

Tabii bunları yaparken sağlık, huzur ve barış içerisinde yaşama dileğimizi aldığımız her solukta yineliyoruz. Ayrıca kendimize ve sesimizin ulaştığı herkese, aynı gök kubbenin altında yaşadığımızı, aynı gökyüzünü soluduğumuzu her fırsatta anımsatmak istiyoruz.

Bilimsel ve sosyal açıdan tam bir şölen havasında geçmesini ümit ettiğimiz kongremizde birlikte olmak dileğiyle,

Sevgi ve saygılarımızla…

KONGRE MERKEZİ 
Sueno Deluxe Otel, Belek – Antalya

KONGRE TARİHLERİ
5 – 9  Nisan 2017

KONGRE DİLİ
Kongre dili Türkçe ve İngilizce’ dir. Uluslararası konuşmacıların bulunduğu toplantılarda İngilizce – Türkçe simültane çeviri yapılacaktır.

KURSLAR 
5 Nisan 2017 tarihinde düzenlenecektir.

BİLİMSEL PROGRAM
6 Nisan 2017 tarihinde kongre bilimsel oturumları başlayacak olup, 8 Nisan 2017 akşamı sona erecektir.

KREDİLENDİRME
Kongrenin tüm oturumları, Türk Tabibler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

YAKA KARTI
Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması rica olunur.

KATILIM BELGESİ
Tüm bilimsel program katılımcılarına katılım belgeleri kongre merkezinin içerisinde çeşitli noktalara konulacak kioks’lar aracılığıyla dağıtılacaktır.

DAVET MEKTUBU / İZİN YAZISI
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

WEB SAYFASI
Toplantı ile ilgili tüm bilgilere kongre2017.toraks.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

BURS VE ÖDÜLLER
Kongrede sunulmak üzere kabul edilen bildiri ve posterler arasından değerlendirme jürisi tarafından seçilenlere ödül verilecektir.
Burs ve ödüllerle ilgili ayrıntılı bilgiye www.toraks.org.tr web sayfasından ulaşılabilir.

İPTAL KOŞULLARI
Kayıt ve konaklama ücretleri iadesi ile ilgili olarak;
* 13 Ocak 2017 tarihine kadar bildirildiği taktirde ücretlerin tamamı,
* 13 Ocak 2017 – 17 Şubat 2017 tarihleri arasında bildirildiği taktirde ücretlerin %50 si iade edilecektir.
* 13 Şubat 2017 tarihinden sonra bildirilen iptaller dikkate alınmayacaktır.
Tüm iadeler kongre bitiminden sonraki 1 ay içerisinde gerçekleştirilecektir.

 

medikalakademi

Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir