6. Ulusal Transplantasyon İmmünolojisi ve Genetiği Kongresi

08.03.2017

Tarih:             06 Nis 2017 - 09 Nis 2017

Lokasyon:      Rixos Premium Belek Otel - Belek - Antalya

Şehir:            Belek - Antalya

Web Sitesi:    www.tiged2017.org

Sayın Meslektaşlarımız, Transplantasyon İmmünolojisi ve Genetiği Derneği’nin 6. Ulusal Transplantasyon İmmünolojisi ve Genetiği Kongresi  6- 9 Nisan 2017 tarihleri arasında Rixos Premium Otel, Belek’de gerçekleştirilecektir. 2006 yılında kurulan derneğimiz Ülkemizde transplantasyon alanında çalışan tüm paydaşların; klinisyenler ve laboratuvar çalışanlarının bir araya geldiği başarıyla gerçekleştirdiğimiz 5 kongrenin ardından 6. Kongremizde siz değerli meslektaşlarımızla birlikte olacağız.

Ülkemizde organ ve doku nakilleri giderek artan bir ivme kazandığı, doku tiplendirme laboratuvarlarımızın geliştiği ve yeni immün süppresiflerle nakledilen organ ve dokuların sağ kalım sürelerinin beklendiği gibi giderek arttığı gözlenmekle birlikte organ bağışı beklentilerin altında kalmaktadır. Derneğimiz bu konudaki toplumsal duyarlılığı arttırmaya yönelik olarak 9 Mayıs 2014 tarihinde Sağlık Bakanlığımız ve Gaziantep Üniversitesi’nin katkılarıyla Gaziantep’te, 11 Aralık 2015 tarihinde Sağlık Bakanlığımız ve Sivas Üniversitesi’nin katkılarıyla Sivas’ta bölgesel "Her bağış yeni bir hayattır, Organ Bağışı Sempozyumu” yapılmış ve organ bağışında bulunan ailelere teşekkür plaketleri verilmiştir.

2017 yılında gerçekleştireceğimiz 6. Kongremizde organ nakli konusunda Ülkemizde çalışmalarını yürüten cerrah, klinisyen, immünoloji ve doku tiplendirme alanlarından birçok akademisyen arkadaşımız ve sizlerle son gelişmeleri tartışabileceğiz.

Bilimsel ve sosyal etkinlikleri ile yine güzel bir kongreyi birlikte paylaşmak üzere siz değerli meslektaşlarımızı  6- 9 Nisan 2017 tarihlerinde Antalya’da görmekten mutluluk duyacağız.

Kongre Merkezi
Rixos Premium Belek Otel, Antalya

Kongre Tarihi
6 – 9 Nisan 2017

Kongre Dili
Kongre bilimsel dili Türkçe olacaktır.

İzinler
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek izin yazıları, Kongre Düzenleme Kurulu aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir.

İptaller
Kayıt ve konaklama ücretlerinde, 15 Şubat 2017 tarihine kadar yapılacak iptallerde %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

Kongre Danışma ve Kayıt Masası Çalışma Saatleri
6 – 9 Nisan 2017 tarihleri arasında: Saat 08:00-20:00

Yaka Kartları
Tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

Katılım Sertifikası
Tüm katılımcılara katılım sertifikaları 8 Nisan 2017 tarihinde dağıtılmaya başlanacaktır. Bu tarihten önce ayrılacakların, adreslerini mutlaka danışma masalarına bildirmeleri veya bir başkasının alabilmesi için yazılı yetki vermeleri rica olunur.

 

medikalakademi

Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir