6. PUADER Kongresi – 9 Nisan 2017 tarihinde Antalya’da yapılacak

08.03.2017

Tarih:             09 Nis 2017 - 13 Nis 2017

Lokasyon:      Susesi Luxury Resort Hotel’- Antalya

Şehir:            Antalya

Web Sitesi:    www.puader2017.com

Değerli Meslektaşlarımız, Pediatri Uzmanlık Akademisi Derneği tarafından 09 – 13 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya Susesi Luxury Resort Hotel’de gerçekleştireceğimiz 6.PUADER Kongresi’nde sizleri aramızda görmekten onur duyacağız.

Kongre dört kurs programı ile başlayacaktır:

1. Çocuklarda Gelişimin İzlenmesi ve Değerlendirilmesi Kursu

2. Çocuk Beslenmesi Kursu

3. EKG Kursu

4. Çocuk Acil Kursu

Kongremizin çocuk sağlığı ve hastalıkları disiplininin geniş yelpazesinin, konunun uzmanlarıyla konferans ve paneller ile irdelenmesi ve sözel ve poster tartışmalarıyla zenginleşmesini ümit ediyoruz. Kurs ve kongre programında yer almasını istediğiniz konu ve sorunları bizimle paylaşmanız kongremizin şekillenmesine katkıda bulunacak ve zenginleştirecektir.

Kongremize katılımlarınızı bekliyoruz.

Kongre Tarihi ve Yeri
6.PUADER Kongresi, 09-13 Nisan 2017 tarihleri arasında Susesi Luxury Resort Hotel’de gerçekleştirilecektir.

Kongre Merkezi
Susesi Luxury Resort Hotel
İskele Mevkii, 07450 Belek/ANTALYA

Telefon: +90 (242) 7102400 * Faks: +90 (242) 7153399
Bilgi: info@susesihotel.com

Kongre Dili
Kongrenin dili Türkçe’dir.

Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredi Puanı(TTB_STE)
Kongre, Türk Tabipleri Birliği (TTB) tarafından "Sürekli Tıp Eğitimi (STE)” kredi puanı ile kredilendirilecektir. TTB kredilerinin geçerli olabilmesi için kongre kayıt masasına TC Kimlik numaranızı yazdırmanız veya dernekten temin edeceğiniz TTB kartınız ile online olarak işlemeniz gerekmektedir.

Davet Mektubu
Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılar, refakatçiler ve firma temsilcileri kayıt masasından yaka kartlarını temin edebilirler. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı takılması gerekmektedir.

Katılım Sertifikası
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Stant Alanları
Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme, cihaz ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

Ödeme
Ödemeler TL olarak yapılacak ve banka transferi yada kredi kartı ile gerçekleşecektir. Banka havalesinden doğacak masraflardan katılımcı sorumlu olacaktır.

İptal / İade Şartları
Kongrenin iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt – konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır.

 

medikalakademi

Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir