9. Dermatoloji Bahar Sempozyumu

08.03.2017

Tarih:             12 Nis 2017 - 15 Nis 2017

Lokasyon:      Rixos Premium Belek Otel, - Belek/Antalya

Şehir:            Belek/Antalya

Web Sitesi:    www.dermbahar2017.org

Değerli Meslektaşlarım, Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği’nin 2 yılda bir düzenlediği Bahar Sempozyumlarının 9.’su 12-15 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya’da yapılacaktır. Rixos Premium Otelde gerçekleşecek olan sempozyumda sizlerle beraber olmaktan büyük mutluluk duyacağız. Alanlarında deneyimli bilim insanlarının sunumlarından oluşan konferanslar, paneller yanısıra kurslar, sözel ve poster bildirilerle renklenecek olan Sempozyumda amacımız hep beraber güncel bilgilere ulaşmaktır. Her zaman olduğu gibi deneyimlerin aktarılmasını kolaylaştıran, öğreticiliği ile beğeni toplayan Zor Olgular panelleri güncel konulardan oluşan Sempozyum bilimsel programı içinde yerini alacaktır.

Değerli katılımlarınız ve katkılarınızla zenginleşecek olan Sempozyumumuza tüm meslektaşlarımızı davet eder ve katılımınızdan onur duyarız.

Sempozyum Merkezi
Rixos Premium Belek Otel, Antalya

Sempozyum Tarihi
12 – 15 Nisan 2017

Sempozyum Dili
Sempozyum bilimsel dili Türkçe olacaktır. Yabancı konukların sunumları anında Türkçe’ye çevrilecektir.

İzinler
Sempozyum katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek izin yazıları, Sempozyum Düzenleme Kurulu aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir.

İptaller
Kayıt ve konaklama ücretlerinde, 13 Ocak 2017 tarihine kadar yapılacak iptallerde %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler sempozyum bitiminden sonra yapılacaktır.

Sempozyum Danışma ve Kayıt Masası Çalışma Saatleri
12-15 Nisan 2017 tarihleri arasında: Saat 08:00-20:00

Yaka Kartları
Tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Sempozyum düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

Kredilendirme
Toplantılar Türk Tabipler Birliği tarafından kredilendirilecektir.

Katılım Sertifikası
Tüm katılımcılara katılım sertifikaları 14 Nisan 2017 tarihinde dağıtılmaya başlanacaktır. Bu tarihten önce ayrılacakların, adreslerini mutlaka danışma masalarına bildirmeleri veya bir başkasının alabilmesi için yazılı yetki vermeleri rica olunur.

 

medikalakademi

Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir