HIMSS 2017 Türkiye EMRAM Eğitim Konferansı ve Sağlık Bilişim Fuarı

17.04.2017

Bakanlığımızın ilgili birimlerinin ve bağlı kuruluşların işbirliği ve katılımı ile düzenlenecek olan "HIMSS Türkiye EMRAM Eğitim Konferansı ve Sağlık Bilişim Fuarı” bu yıl 11 - 13 Mayıs 2017 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek

Türkiye gibi hızlı gelişme ve adaptasyon becerisine sahip genç bir ülkede; sağlığın her alanında olduğu gibi sağlık bilişimi alanında da dünyanın örnek alacağı önemli başarılara şahit olmaktayız. HIMSS Türkiye Konferansı ve Sağlık Bilişimi Fuarı da gelişen Türkiye markasını uluslararası arenada daha yükseklerde taşıma adına önemli bir etkinlik olarak 11-13 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul’da sağlık bilişiminin tüm taraflarını bir araya getirecek.

Sağlık Bakanlığı’nın destek ve işbirliği başta olmak üzere, sağlık hizmet sunumunda önemli paya sahip üniversitelerin, özel hastanelerin, SGK ve benzeri kurum ve kuruluşların işbirliği ile gerçekleşecek HIMSS Türkiye 2017 Etkinliği; en iyi IT uygulamaları ve inovasyona dayalı çözümlerle buluşma fırsatları oluşturacaktır. Böylece, sağlık sektörünü dönüştürebilmenin yollarını birlikte keşfedeceğiz.

EMRAM Eğitim Konferansı kapsamında sağlık bilişiminde otorite moderatör ve konuşmacılar, Sağlık Bilişimi Fuarı kapsamında da Dijital Hastane, E-Sağlık, Sağlıkta Akıllı Sistemler ve Teknolojiler ve Sağlık Bilişimi alanında ileri uygulamalar, yeni teknolojiler sağlık yöneticileri ve sağlık bilişimi profesyonelleri ile buluşacaktır.

Bu yıl yabancı katılımcı ve alım heyetlerini de beklediğimiz HIMSS Türkiye 2017 ile ilgili daha geniş ve güncel bilgi için himssturkiye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sürekli değişen ve gelişen sağlık bilişimi alanında, yeni uygulama ve gelişmeleri keşfetmek için Tüm sağlık profesyonelleri ve sağlık yöneticilerini 11-13 Mayıs 2017 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan HIMSS Turkey 2017 Konferansı ve Fuarına davet ediyoruz.

DÜZENLEME KOMİTESİ ADINA

Dr. Şuayip BİRİNCİ

T.C. Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı

Stephen LIEBER

HIMSS Dünya CEO


Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir