SGK Haftası Etkinlikleri ÇSG Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Ziyareti ile Başladı

17.05.2017

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı ile SGK Yönetim Kurulu Üyeleri ‘SGK Haftası’ etkinlikleri çerçevesinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nu ziyaret etti.

Bakan Müezzinoğlu’nun makamında gerçekleştirilen ziyarette Başkan Bağlı, Bakan Müezzinoğlu’na hafta boyunca düzenlenecek olan etkinlikler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Müezzinoğlu, SGK çalışanlarının haftasını kutlayarak, bu tarz etkinliklerin ülkenin kalkınmasına, reformların daha etkin ve hızlı bir şekilde yürütülmesine katkı sağladığını ifade etti.

Ziyarete SGK Başkan Yardımcıları Orhan Koç, Cevdet Ceylan, Mühiddin Şahin ile Yönetim Kurulu Üyeleri Salih Kılıç, Bendevi Palandöken, Kazım Ergün, Ahmet Özer ve Sinan Özkan katıldı.

Bakan Müezzinoğlu’nun ziyaretinin ardından Kurum Başkanı Bağlı, Yönetim Kurulu Üyeleri, kurum üst düzey yöneticileri ve personelden oluşan heyet Anıtkabir’i ziyaret etti.

Başkan Bağlı Atatürk’ün mozolesine çelenk bırakıp saygı duruşunda bulunduktan sonra Misak-ı Milli Kulesi’nde Anıtkabir Özel Defterini imzaladı.


Kaynak:SGK

Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir