Osmaniye Devlet Hastanesi İhalesi Yapıldı

11.08.2017

AK Parti  Osmaniye  Milletvekili Dr.  Suat Önal, 600 yataklı devlet hastanesi proje ihalesinin  Sağlık Bakanlığı tarafından yapıldığını, bu hizmetin  Osmaniye için bir devrim niteliği taşıdığını söyledi.


Önal, yaptığı açıklamada,  AK Parti Hükümeti'nin  Türkiye genelinde olduğu gibi  Osmaniye'de de devasa yatırımlara imza atmaya devam ettiğini söyledi.


Kentte yapılacak ve yapılması planlanan yatırımların ne aşamada olduğu hakkında bilgi veren Önal, şunları kaydetti:


"Osmaniye'de hükümetimizin büyük yatırımlarından olan 600 yataklı yeni devlet hastanesinin proje ihalesi Sağlık Bakanlığımız tarafından 10 Ağustos 2017 de yapıldı. Önemli bir sağlık yatırımı olan hastane yapımının takibini hassasiyetle yapacağız. Bu yatırım hükümetimizin bölgemizde yaptığı en büyük yatırımlardan bir tanesidir. Hastanemizin yapılması sağlık hizmetlerinde ilimizde bir devrim anlamı taşımaktadır. Sağlık hizmetinin üst seviyeye çıkması en büyük arzumuzdur. Bunun yanı sıra, İl Özel İdaresi tarafından 32 derslikli Merkez İmam Hatip Lisesi ihalesi 9 milyon 750 bin lira bedelle yapıldı. Ayrıca yine Özel İdaresi tarafından  Düziçi  Karagedik Köyü Sağlık Evi Yapım İşi ihaleleri de tamamlandı" şeklinde konuştu. - OSMANİYE


Kaynak:Sondakika.com

Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir